WYWIAD Z PRACOWNIKIEM FEMA – OBOZY KWARANTANNY, MEDYCZNY REŻIM I PLANY KOLEJNEJ „PANDEMII”

data: 19.02.2023
źródło: WYWIAD Z PRACOWNIKIEM FEMA – OBOZY KWARANTANNY, MEDYCZNY REŻIM I PLANY KOLEJNEJ „PANDEMII” (LEKTOR) https://rumble.com/v2a0n18-wywiad-z-pracownikiem-fema-obozy-kwarantanny-medyczny-reim-i-plany-kolejnej.html
Kanał BitChute: Plan ludobójstwa – https://rumble.com/c/c-2243694

23:38 – Oni szykują kolejną pandemię. Wciągu najbliższych 3-6 miesięcy. Wierzymy, że do tego zostaną wykorzystane wieże 5G, źródła światła, broń energii skierowanej lub coś podobnego. A jeśli spojrzymy na plany agencji FEMA. FEMA opracowała plan kryzysowy na wypadek pandemii. Dokument z roku 2023 „Plan Działania Kryzysowego na Wypadek Pandemii Biologicznej” (…) 5G ma odegrać w tym rolę. Poinstalowali te maszty dosłownie wszędzie. To jest medyczna broń bojowa. Przytoczę słowa dr Roberta Young: „Ludzkość musi zrozumieć, że źródłem tego co określane jest jako infekcja wirusowa jest w rzeczywistości transmisja ukierunkowanego pulsacyjnego promieniowania mikrofalowego, które może powodować patologiczną koagulację krwi, deprywację tlenu, niewydolność serca i śmierć. Wszystkie te maszty komórkowe – my nazywamy je „masztami śmierci” – to broń do zabijania. To jakby umieścić na słupie ponad 300 tysięcy kuchenek mikrofalowych uzbroić je w 30 milionów watów mocy którą można aktywować jednym pstryknięciem i bombardować nią wszystkie żywe stworzenia na planecie. Można by je smażyć jak na patelni ugotować na śmierć w ciągu kilku minut. Te nadajniki zainstalowano wokół naszych szkół naszych budynków, słupów oświetleniowych. Robią nawet maszty imitujące drzewa iglaste i palmy. W całych Stanach Zjednoczonych nie wiem czy u was w Australii też, to szaleństwo. I to nie ma nic wspólnego z telefonią komórkową.
(…)
32:11 – Tu odsyłam do dr Pete C Chambersa. Na jego stronie ( https://drpetechambers.com tłumacz PL – https://drpetechambers-com.translate.goog/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp ) znajdują się informacje o 5G. i jego medycznych zastosowaniach. ( „5G FRIEND OR FOE?” – https://img1.wsimg.com/blobby/go/058ad340-73c5-4f3d-af4f-8df4795d5196/5GW_CHAMBERS.pdf )