Nowa choroba wywoływana przez anteny telefonii komórkowej i sieci Wi-Fi – hiperelektrowrażliwość.


„Nowa choroba wywoływana przez anteny telefonii komórkowej i sieci Wi-Fi – hiperelektrowrażliwość.
Film opublikowany 22 lip 2018 na kanale: Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

Oryginalny opis filmu: Na terenie całego kraju rozlokowano rakotwórcze maszty telefonii komórkowej. Emitują one wojskowe promieniowanie mikrofalowe o szkodliwych dla zdrowia częstotliwościach od 800 do 2600 MHz (megaherców). System depopulacji ludzi używa tych anten do napędzania przemysłu onkologicznego. Media Publiczne mają zakaz informowania obywateli o zagrożeniu. Setki tysięcy osób zmarło w Polsce na raka od początku lat 90-tych. Ludzie ci nie byli nawet świadomi, że przyczyną ich choroby było promieniowanie płynące całodobowo przez mieszkanie wprost z okolicznego masztu GSM.

Krótki opis filmu:
Hiperelektrowrażliwość (EHS), popromienna choroba mikrofalowa,
nadwrażliwość elektromagnetyczna.
cyt.”Nowa choroba – Hiperelektrowrażliwość (EHS).
Pojawia się u ludzi od częstego, intensywnego, długoletniego narażenia na mikrofale emitowane z wież telefonicznych, routerów Wi-Fi, baz telefonów DECT, telefonów komórkowych oraz innych urządzeń bezprzewodowych opartych na Wi-Fi i bluetooth.
W Polsce choruje coraz więcej osób, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Dużo chorych jest we Francji, Niemczech, Włoszech. Mieszkańcy Szwecji dostają już z tego tytułu renty inwalidzkie.”
W filmie:
– Philippe Tribaudeau – francuski nauczyciel cierpiący na EHS, który musiał rzucić pracę, dom i rodzinę. W miejscach napromieniowanych elektromagnetycznie odczuwa nieprzyjemne pieczenie. Używa telefonu stacjonarnego z rurką transmitującą dźwięki.
cyt.”Wieża telefoniczna w okolicy miejsca zamieszkania to liczne choroby i dolegliwości zdrowotne”.
– Matthias Moser (Denzlingen, Niemcy) w styczności z komórkami ma bóle głowy, bóle serca, skurcze jelit i inne symptomy. cyt.”W Niemczech mamy 280 000 masztów telefonicznych, tutaj w Niemczech stojących wokół. To przypada prawie jedna wieża telefoniczna na kilometr kwadratowy ststystycznie.” 25 000 ludzi w Niemczech jest chorych na EHS.

cyt.”Anteny telefoniczne, routery Wi-Fi bazy DECT, urządzenia bluetooth, promieniują mikrofalami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Ludzie są napromieniowywani w domach, w szkołach, w szpitalach, w kościele, dosłownie wszędzie. Centra onkologiczne przepełnione są już nie tylko dorosłymi, ale także małymi dziećmi. Człowiek z natury nie jest przystosowany, aby być wystawionym bezustannie na działanie mikrofal.
Niektóre z wymienionych objawów mogą wynikać z promieniowania:
zaburzenia snu, bóle głowy, zawroty głowy, obniżenie sprawności umysłowej, zaburzenia pamięci krótkotrwałej, problemy z koncentracją, uczucie wyczerpania, depresja, przygnębienie, bóle mięśni w różnych częściach ciała, bóle stawów, problemy z sercem, problemy z ciśnieniem, napady gorąca i zimna, skurcze jelit, zaburzenia węchu, zaburzenia wzrokowe, zaburzenia słuchu (szumy, piski słyszalne w uszach lub w głowie), problemy z tarczycą, choroby psychiczne, pieczenie skóry, rany otwarte skóry, osteoporoza oraz wiele innych dolegliwości zdrowotnych.
UWAGA! Ostatecznie pojawią się nowotwory! Drobne objawy ustępują po całkowitym odizolowaniu się od pól elektromagnetycznych szczególnie pól wysokich częstotliwości (mikrofal), co możliwe jest już czasem tylko w głębi lasu.”