Nanoboty uwalniające toksyny i pobierające energię z organizmu człowieka | Napisy PL

data: 19.04.2024

źródło: https://rumble.com/v4q68af-nanoboty-uwalniajce-toksyny-i-pobierajce-energi-z-organizmu-czowieka-napisy.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=AndyChoinski

248-stronicowy patent na technologię Moderna ( Patent No.: US 10,703,789 B2 : date of Patent: Jul. 7 2020) (admin: https://patents.google.com/patent/US10703789B2/en) , którą podawano osobom biorącym udział w zastrzykach na COVID, został złożony w 2020 roku. W patencie wymieniono kilka przykładów lub odmian tej technologii i chociaż nie wiemy, kto dostał jaką wersję, wiemy, że wdrożono kilka różnych numerów partii a niektóre były bardziej zabójcze niż inne. Zgodnie z patentem Moderny technologia ta zawiera samoorganizujące się nanocząsteczki. W pewnych odmianach te nanocząsteczki można wykorzystać do kontrolowanego uwalniania się związków gdy znajdą się one w organizmie człowieka. Te nanocząsteczki lipidowe są zamknięte w hydrożelu polimerowym, powłoce o kontrolowanym uwalnianiu, która zawiera poliwinyle. Zostało to zweryfikowane w badaniach Ana Mihalcea i Clifford Carnicom.
W wykładzie TEDMED w 2013 r. (admin:TEDMED Israel 2013 „Cómo los nanobots cambiarán la medicina” (Dr. Ido Bachelet) – https://youtu.be/4F3jYViA_o4?si=-Jvcy0RFKdJ5q0KJ ) dr Ido Bachelet mówi, że te nanoroboty zostały już z powodzeniem opracowane w Izraelu, i że można je wstrzykiwać do organizmu zwykłą strzykawką. – pokazuje jak wyglądają i wydają się być tymi samymi strukturami, które pamięta Piąta Kolumna znalazła w swoich badaniach i które jak twierdzi, były zasilane przez sieć 5G co potwierdził dr Bachelet.


„Mój zespół opracował nanoroboty wyposażone w antenę. Anteny te są wykonane z nanoczątek metali. Teraz antena umożliwia nanobotom reagowanie na zewnętrzne pola elektromagnetyczne. Znam tę wersję nanobotów. Zatem tę wersję nanobotów można faktycznie aktywować za naciśnięciem przycisku na joysticku”.

Ido Bachelet – Wyss Institute, Bar-Ilan University:
W poniższym filmie jest to omawiane przez programistów w 2015 roku. Zaprojektowany i wyprodukowany przez na nanorobot to maszyna, którą można zaprogramować tak, aby autonomicznie rozpoznawała komórki docelowe i dostarczała do nich ładunki.

George Church – Wyss Institute, Harvard Medical School:
Podstawowym pomysłem jest stworzenie klatki lub kosza, który chroni delikatny, toksyczny lub cenny ładunek i uwalnia go tylko wtedy, gdy nadchodzi właściwy moment.

Zaprojektowany przez nas nanorobot wygląda w rzeczywistości jak otwarta beczka lub muszla małży, która ma dwie połowy. Zatem dwie połówki tej otwartej beczki lub muszli są połączone ze sobą elastycznymi zawiasami DNA, a cała struktura jest utrzymywana za pomocą zatrzasków lub zamków, które w rzeczywistości są podwójnymi helisami DNA. Działa to w ten sposób, że w przypadku braku klucza, którym jest cząsteczka lub białko, dupleksy są utrzymywane wystarczająco mocno, aby utrzymać całą strukturę zamkniętą. Ale kiedy klucz jest obecny,

ten fragment DNA, który zaprojektowaliśmy tak, aby rozpoznawał ten klucz, przełącza się by powiązać się z tym kluczem i dupleks się otwiera.

Z prac zespołu Todda Callendera vaxxchoice.com wynika, że zastrzyki te zawierają różne syntetyczne patogeny, które mogą być uwalniane przy zewnętrznych częstotliwościach 5G. Patent Moderny opisuje te naśladujące cząsteczki, które naśladują dostarczanie różnych patogenów i wymienia ponad sto z nich w patencie.
Według prac vaxxchoice każdy z tych syntetycznych patogenów ma adres IP, jest skatalogowany przez Departament Energii i wykorzystuje cez-137 (Caesium-137) którym zostaliśmy skażeni ze środowiska, jako element składowy do ich konstrukcji w naszych ciałach za pomocą częstotliwości zewnętrznej. Ich badania pokazują, że patent Microsoftu złożony w 2020r., system kryptowaluty 060606 wykorzystujący dane o aktywności ciała już obowiązuje i że technologia zamienia ludzkie ciało w antenę,

która może wytwarzać energię. Oznacza to, że ludzie zamieniają się w baterie napędzające więzienie cyfrowej sztucznej inteligencji, które buduje się wokół nas. A jeśli nie zdecydujesz się nie zastosować, technologia obejmuje wyłącznik awaryjny. Dzięki wielu niezależnym badaczom i naukowcom odkrywamy ich program. Ale żyją wśród nas swobodnie, nieskrępowani żadną sprawiedliwością.

Melduję dla InfoWars, tu Greg Reese.