Dr Magda Havas o negatywnym wpływie PEM na krew oraz zdrowie.

źródło: raForest
https://www.electrosensitivesociety.com/


Sprawdzenie wpływu elektrosmogu na krew może być obserwowane na żywo. Można się wiele nauczyć patrząc na naszą krew pod mikroskopem, to krótkie widmo pokazuje mikrofag podobny do odkurzacz, który pochłania bakterie wśród czerwonych krwinek. Postanowiłam dowiedzieć się jak wyglądała moja krew.
Nakłułam palec, położyłam kroplę krwi na szkiełku i spojrzałam na to pod mikroskopem. To jest co zobaczyłam

komórki są okrągłe, niektóre są osobne, niektóre trzymają się razem. Dość zdrowo wyglądająca krew. Ten test przeprowadziłam w czystym środowisku elektromagnetycznym. Nie jadłam , nie piłam przed oraz w trakcie testu.
Następnie pracowałam na komputerze przez 70 minut i znów spojrzałam na moją krew. Tym razem komórki się przyklejają kal ułożone w stos monety. Nazywamy to formacją rouleaux.

Później tego samego dnia przez 10 minut korzystałam z telefonu bezprzewodowego i znów spojrzałam na moją krew, i to jest co zobaczyłam,

bardzo niezdrowo wyglądającą krew. Praktycznie nie ma pojedynczych komórek. Większość komórek jest teraz w formacji rouleaux. Lekarz powiedział mi, że to jest to ona widzi u pacjentów z rakiem. Dowiedziałam się, że moja krew zmienia się w formację rouleaux podczas korzystania z komputera lub telefonu komórkowego.
Tego typu zbrylanie zakłóca uwalnianie tlenu oraz usuwanie odpadów takich jak dwutlenek węgla.
Naczynia włosowate są tak wąskie, że czerwone komórki (red. krwinki) muszą się przecisnąć pojedynczo pokazując ich potrzebę elastyczności. Jakie są konsekwencje powstawania formacji rouleaux? Słabe krążenie powodując niższy transport tlenu do komórek i zmniejszone usuwanie odpadów.
Objawy którychś może ktoś doświadczyć, bóle głowy i zmęczenie , problemy z koncentracją, odrętwienie, mrowienie i ewentualne problemy z ciśnieniem: serce i krew. Problemy z ciśnieniem w tym ryzyko udaru.
Jakie jest znaczenie tego badania?
Analiza krwi może być dobrym narzędziem diagnostycznym nadwrażliwości elektromagnetycznej.