„ANTENA” cz.1

„Antena” film https://youtu.be/b2KwzpL_j04 z kanału YouTube – Nicholas Bogusławski – https://www.youtube.com/channel/UCJvbKt1BybuiaE2YK8ahRqg

Problem z zaśnięciem? Częste bóle głowy? Problemy z koncentracją? Bóle mięśni, stawów? Problem z zajściem w ciążę? Problemy z sercem? Może nowotwór? Czy jesteś gotowy poznać ciemną prawdę o otaczającej cię technologii bezprzewodowej?


Wi-Fi
(…)
Router Wi-Fi promieniuje z wartościami nawet do 100 000 uW/m2
Wszelkie urządzenia oparte są o normy z 1972 r., które zostały utworzone przez wojsko na potrzeby radarów. (miernik EMFields Acoustimeter) Norma jest 100 000 razy wyższa od wartości bezpiecznej dla zdrowia.
Proszę sobie wyobrazić osobę mieszkającą w bloku, która dostaje silne promieniowanie elektromagnetyczne z routera sąsiadów z lewej prawej góry i dołu. W takich mieszkaniach normy są przekroczone nie raz o dziesiątki tysięcy razy.

DECT cóż to takiego? To telefon stacjonarny z tak zwaną podstawką czyli bazą, czy twoja mama babcia a może i ty posiadasz takie urządzenie w domu? To urządzenie promieniuje kilka razy mocniej niż router Wi-Fi.
Masoneria wprowadziła na rynek aby skutecznie nas wszystkich powybijać. Baza tego telefonu promieniuje bezustannie 24/h we wszystkie kierunki na odległości nawet do 300m! Jeżeli posiadasz telefon typu DECT należy go jak najszybciej wyłączyć i zainwestować w telefon na kablu, który nie wytwarza szkodliwych mikrofal.

STACJA BAZOWA
z pewnością wiesz jak ona wygląda. Bazy stawiane są na szkołach, blokach, szpitalach. Promieniują z ekstremalną mocą. Jeżeli ty widzisz antenę z domu lub masz ją niedaleko miejsca zamieszkania to jesteś w poważnym zagrożeniu… Badania przeprowadzone w Krakowie w 2015r. Wykazują iż antena postawiona na bloku, powodowała zgony na 10, 9, 8, … na wszystkich piętrach w wyniku nowotworów. W innych mieszkaniach mieszkańcy skarżyli się na liczne zawroty głowy, mrowienie w nogach. Z badań wyszło iż niewątpliwie jest to przyczyna tych chorób z powodu anten zbyt nisko umieszczonych i zbyt blisko mieszkań pod czym podpisał się główny inspektor sanitarny z Warszawy.

NIANIA
Nie spodziewałeś się tego? A tak, elektroniczna niania to również poważne zagrożenie. Nie wolno stosować tego typu urządzeń zwłaszcza przy takich małych dzieciach. Taka niania, żeby dawać rodzicom podgląd obrazu na żywo lub głosu, musi kontaktować się między jednym urządzeniem a drugim przez co wytwarza niesamowitą moc mikrofal, które mogą być zabójcze dla nas a co dopiero dla takiego maleństwa.

SMARTFON
Każdy z nas ma smartfon lub tablet. Podczas rozmowy przez telefon otrzymujemy moc nawet 2 000 000 uW/m2! Przypominam iż bezpieczna wartość dla zdrowia to tylko 10 uW/m2
Przeglądanie internetu, oglądanie filmów przez tak zwaną transmisję danych właśnie tak promieniuje… moce są niewyobrażalne . Należy włączać opcje transmisji danych tylko wtedy, kiedy używamy internetu. Ważne aby na noc nie kłaść telefonu obok głowy. Odłóżmy go w kuchni, miejmy bezpieczny sen.

Skoro już mniej więcej poznałeś zagrożenie płynące z naszych domowych urządzeń możemy przejść do 2 części filmu.

5G
Wprowadzenie do Polski 5G oznacza koniec i nie wyolbrzymiam sobie tego. W Gliwicach gdzie obecnie Orange z firmą Huawei testują sieć 5G codziennie na onkologii kolejka większa niż za komuny w supersamie. Dlaczego? Ponieważ sieć 5G może promieniować 8 razy mocniej niż teraz. Mało tego, żeby wszystko działało (urządzenia) z takimi częstotliwościami anteny będą umieszczane masowo co 80, 200 metrów. Będą nawet na ulicznych latarniach! Już się przed tym nie uchronisz. Nowotwór to tylko kwestia czasu. Mało tego sieć 5G nie została przebadana czy jest bezpieczna dla naszego zdrowia a jest już wprowadzana. Po uruchomieniu sieci 5G w Holandii ptaki zaczęły masowo zdychać. Czy już to nie daje nam do myślenia, że ta sieć jest dla nasz zagrożeniem.