5G Gigantyczne zagrożenie dla zdrowia – dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose (cz. 5)

https://youtu.be/mElVn08aZQk?t=3300 (od 55m. – 1h 6m 17s )
kanał niezaleznatelewizja: https://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw

J.R. Jest to zupełnie kluczowa informacja. Też zadam pytanie na ten temat. 5G jak się mówi wykorzystuje jak się mówi te same technologie, które wykorzystuje amerykański rząd do kontroli tłumów. Kiedy ludzie jak teraz coraz bardziej się sprzeciwiają rządom jest to szczególnie ważne.
B.T. 5G jest trochę ponad górną, jeszcze raz, 78 GHz (giga herców) to jest górne 5G. Growler ma około 90 GHz a jeśli chodzi o mózg i jego elektronikę to tak naprawdę nie ma różnicy. Growler, znam wyniki testów, były przeprowadzane na ludziach z jednostek specjalnych i oni po prostu zostali sprowadzeni na kolana w ciągu sekund. On służy do kontroli tłumów. Powoduje bardzo poważne uszkodzenia neurologiczne i fizjologiczne. Mogą być trwałe, mogą wywoływać raka, uszkodzenia mózgu – jest to broń, więc jeżeli to tu jest używane jako broń obniżanie trochę częstotliwości nie oznacza, że to jest bezpieczne. Nie da się używać tej samej technologii w dwóch zastosowaniach po prostu efekty będą uzyskane później przy niższych dawkach więc Growler jest znany. Może być nadawany z samolotów z samochodów , jest najnowszym sposobem kontroli tłumów.
J.R. Plan wdrożenia 5G w najbliższych 2 latach do 2020 roku. Jest to zatytułowane Star-Link Elon Musk, który również opracowuje samochody elektroniczne, elektryczne on założył konsorcjum wielkich firm . Chce wystrzelić na orbitę w przeciągu 2 lat około 2000 satelitów, które pokryją całą planetę i tak jak oni mówią każdy centymetr kwadratowy ziemi będzie pod działaniem i administracją tych satelit tak żeby każde miejsce na ziemi było dostępne do zbierania informacji i powodowania różnych skutków . Poza zanieczyszczeniem środowiska spowodowanym wystrzeleniem tak dużej ilości satelit. O co chodzi z tym satelitami, dlaczego są one ważne w kontekście 5G tymi które będą instalowane jako urządzenia na lampach na drzewach i tak dalej. Jak ą rolę odgrywają satelity, jak są połączone z tym. Jest to dość techniczne pytanie ale ważne żeby to zrozumieć.
B.T. Po pierwsze to nie chodzi o 20000 może 20000 satelit ale rzeczywista liczba nadajników które tam będą nad nami to jest około ćwierć miliona. To są satelity, które będą na różnych wysokościach niżej wyżej, drony które będą zasilane słońcem i będą się poruszały dookoła oraz balony. Rozmawiałem z wojskowymi na ten temat. Ich ilość przekracza ćwierć miliona. Kraje , które zezwolą, żeby te instalacje były nad nimi w tych krajach ludzie operujący satelitami będą w stanie kontrolować ludzi, monitorować każdy ułamek danych przesyłany w ramach tego kraju i nie będzie ani jednej osoby ani organizacji nawet rządu która będzie w stanie utrzymać tajemnicę. Nie będzie już żadnych tajemnic. Można namierzyć dowolny blok, osobę miasto, działalność sportową, rządową, można kontrolować procesy myślowe i informacje mogą być sprzedawane tym, którzy chcą je kupować. Bardzo wiele osób chce kupować tajemnicy. Jest dużo firm zajmujących się reklamowaniem produktów i im również można sprzedawać takie informacje, więc wszystko co można wymyślić będzie do wykorzystania. Jak już to się znajdzie w powietrzu jeśli 5G jest na latarni można się wspiąć i to wyłączyć, jeśli jest na dużej wieży można tą wieżę przewrócić i tak się dzieje w pewnych krajach ale jeśli jest na satelicie jak się dowiemy gdzie jest? Jak wyśledzić drona czy balona jak ją zneutralizować? Jak odciąć sygnał? To tak jakbyśmy mieli do czynienia z telewizją satelitarną. Jak pokryć tak duży obszar. Jeśli chcemy zablokować te fale jak to zrobić? Po tym jak już tam zostają wystrzelone , tam zostają ktokolwiek będzie to kontrolował będzie miał absolutną pełną kontrolę nad krajem.
J.R. Boeing , Google i Virgin Airlines Richarda Bransona to są tylko trzy firmy z dwudziesto-składowego konsorcjum, które pompują w to pieniądze.
B.T. Tak i jedna rzecz to to, że ludzie którzy to robią być może są niewinni na przykład: możemy kupić telefon komórkowy i firma która nam go sprzedaje może być uczciwą firmą a to czego nie wiedzą to to, że aż w 30 krajach są robione komponenty do tego telefonu. W jeden z nich może zostać wmontowany mechanizm, który będzie uruchamiał podsłuchiwania wszystkich rozmów i w sposób niewykrywalny a ktoś inny zamontuje urządzenie które spowoduje, że nasz telefon porozumiewa się z innymi telefonami więc możemy mieć w telefonie włącznik Bransonowi można powiedzieć robimy to i to, pomagamy ludzkości ale ci którzy to robią powiedzą no dobrze ale dodamy również to i to i będziemy to w stanie aktywować z innego satelity nawet nie będziesz wiedział, że tam jest jak działa, że jest aktywowane i ludzie z telefonami komórkowymi pewnie nie wiedzą nawet , że jak telefon jest wyłączony da się go aktywować jeśli ma kamerę ktoś może podsłuchiwać i oglądać co się dzieje. To było zaprojektowane do podsłuchiwania bankierów, bankowców. Teraz kiedy bankowcy mają spotkania wszystkie telefony są zamykane w sejfie ale kiedyś kiedy w tych kręgach odbywały się spotkania można było nie tylko widzieć kto mówi . To samo w parlamentach w czasie spotkań komisji obrony można było słuchać przez telefony które były wyłączone – wychwytywać sygnały z pozostałych telefonów. Są urządzenia, które pozwalają na wykorzystanie telefonów jako nadajników bez wiedzy użytkownika. Więc można nadać informację ona dostanie się , skorzysta z baterii i zostanie przesłana dalej, przekazana. Można to wmontować i wykorzystywać. Świat przestępczy z którym miałem dużo do czynienia nie tylko z tego korzysta już nawet upublicznia to bardzo dobra forma do szantażowania ludzi. Ludziom się mówi na przykład ostatnio hackerzy ukradli dane medyczne powiedzieli opublikujemy je w internecie ludzie z AIDS ludzie z psychologicznymi problemami opublikujemy to wszystko chyba, że nam zapłacicie tyle i tyle. Ostatnio były strony internetowe na których ludzie wysyłali informacje jakie mają preferencje seksualne. Oni również byli szantażowani. Inne strony na przykład banku. W przyszłym tygodniu powiedziano upublicznimy szczegóły bankowe wszystkich chyba, że zapłacicie. Jak się ma do tego dostęp to już jest nie ograniczone a najgorsze są smart mierniki. Smart meter inteligentne mierniki ponieważ one dostarczają ogrom informacji od każdego z całego świata z całego regionu z miejsc gdzie ludzie żyją. Można odczytać nawet kiedy ktoś chodzi się załatwić w toalecie i nawet słuchać. Wykorzystywane jest więc i może być wykorzystywane jako broń, może być wykorzystywane do szantaży, przestępstw do celów obronnych innych krajów a już kiedy działa jesteśmy już wtedy zdani naprawdę na łaskę i niełaskę osób, które operują. Natomiast ludzie, który wysyłają te urządzenia na orbitę mogą być niewinni i nie wiedzieć nawet co robią ale kiedy już to zainstalują tracą kontrolę.