ZBIGNIEW GELZOK znów wygrywa kolejny proces przeciwko operatorom telefonii komórkowej bezprzewodowej ( 16 sty 2020 )

https://youtu.be/7MRx_8z2sps
źródło: Piotr Szymańskihttps://youtu.be/7MRx_8z2sps

opis oryginalny filmu na YouTube:
#ZBIGNIEW GELZOK
#ZŁA WIADOMOŚĆ dla operatora telefonii bezprzewodowej komórkowej „P4”
SĄD ADMINISTRACYJNY właśnie orzekł karę grzywny za wieloletnie i nielegalne z prawem budowlanym użytkowanie Stacji Bazowej w wysokości około 400 000 złotych pomnożone przez te lata.

Z dużym opóźnieniem, bo 4 miesiące temu zamieszczony film.

https://youtu.be/7MRx_8z2sps?t=920 15:20 Zbigniew Gelzok: cytat
Pamiętajcie o jednej rzeczy. Jeżeli powstanie obok was stacja 5G i zacznie działać zaczniecie odczuwać jakiekolwiek skutki, zgodnie z polskim prawem możecie ją wyłączyć w jakikolwiek dowolny sposób, bo w tym momencie ta spółka, która będzie dysponować tą stacją zostanie postawiona postawiona w stan można powiedzieć, w którym nie będzie wiedziała co zrobić, no bo z jednej strony ja niszcząc tą stację powołam się na to, że zagrożono moje zdrowie i życie a z drugiej strony kogo postawi spółka? My mamy naukowców po swojej stronie a oni co powiedzą, że ta pielęgniarka poświadczy? Przecież świat się z nas będzie śmiał żeby pielęgniarka zajmowała się nad jedną rzeczą ona niech można powiedzieć niech lepiej poszuka dobrego lekarza niż … ta sytuacja się dalej potoczy no bo to jest parodia. Narażono zdrowie i życie.
Ja wiem, że premier Mateusz Morawiecki ma pojęcie, że jest figurantem, że musi wykonywać polecenia prezesa, który też już nie ma kontroli nad sobą dlatego mamy taką piękną Polskę.
Zresztą sprawy prawne, poziom prawny tego Rządu, choć myślałem, że będzie inaczej, po prostu osiągnął dno. Zresztą widzimy, potem możemy wspomnieliśmy, że Trybunał Konstytucyjny w Polsce stanął, przestał istnieć. Pani prezes każe umarzać sprawę, nawet sędziowie wybrani przez Prawo i Sprawiedliwość się buntują, bo teraz gdzie pójdziemy? Pójdziemy do Trybunału Konstytucyjnego gdzie co? Towarzysz Stanisław Piotrowicz będzie orzekał? No to już znamy jaki wyrok, nie? No i tyle.”