Protest przeciwko 5G

źródło: https://www.facebook.com/events/pomnik-armii-krajowej-i-polskiego-pa%C5%84stwa-podziemnego-w-warszawie/protest-przeciwko-5g/1374483182693158/

Piątek, 26 kwietnia 2019 o 16:00 – 20:00
Pomnik Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie
ul. Matejki 1/5, 05-077 Warszawa

Organizatorzy:
Katarzyna Wójcik, Koźmińska Maria , Zbigniew Gelzok

Kochani, dziejowe chwile wymagają naszego działania! Stoimy przed potężnym zagrożeniem dla całej Ziemi i wszystkich istot na niej żyjących. Jest nim największy eksperyment biologiczny w historii ludzkości – nieprzebadana technologia 5G i idące za nim smard grid, czyli sieć skomunikowanych ze sobą urządzeń z przedrostkiem „smart” (smart phones, smart cars, smart fridges itp.) które stale mają zbierać i przesyłać informacje o Tobie agencjom wywiadowczym. Jako że technologia 5G ma funkcjonować na mikrofalach, oznacza to w praktyce, że anteny musiałyby być rozmieszczone co około 100m. Istnieje mnóstwo badań, że już wcześniejsze generacje telefonii komórkowej jak 2G, 3G i 4G są szkodliwe dla zdrowia ludzkiego i całego środowiska naturalnego, a smog elektromagnetyczny, który mimo że niewidzialny, jest przyczyną epidemii chorób. Smart grid w swoim założeniu została stworzona do inwigilacji i kontroli ludzi, a dalszym planem jest by w pewnym momencie włączyć człowieka w sieć powiązanych ze sobą urządzeń, czyniąc go bio-robotem. Musimy zapobiec próbom wprowadzenia transhumanizmu w zarodku, którym jest 5G.
Jest to wezwanie do wszystkich! 26.04.2019 o godzinie 10:30 odbywa się w Sejmie konferencja pod tytułem „Szanse i zagrożenia 5G”. Musimy być tam i stanowić ruch oporu dla tego szaleństwa, ponieważ dla nich brak Twojego sprzeciwu, równa się akceptacji.
Bądź z nami pod Sejmem zawalczyć o przyszłość Polski i Ziemi! Powiedz NIE dla 5G!!!