Doktor ostrzega! Wieże GSM i routery Wi-Fi zabijają w całej Polsce!

film: „Doktor ostrzega! Wieże GSM i routery Wi-Fi zabijają w całej Polsce!”
dr. Jerzy Jaśkowski

cyt. „Jedną z przyczyn chorób psychicznych może być także, stałe poddanie się działaniu pól elektromagnetycznych. Takie badania rozpoczęliśmy w latach 80. Udało nam się zakupić doskonałej jakości sprzęt Texas Instruments, który był o tyle lepszy od istniejącego w owych czasach w Polsce, że jak przyszedłem do kolegów z sanepidu, żeby sprawdzić i porównać te dwa aparaty pomiarowe to Texas Instruments na działkę miał to samo co ten polski na skali całej (przedziału). Efekt był taki, że koledzy mnie od razu posadzili przy kawie a sami zaczęli przestawiać wszystkie instrumenty, wszystkie biurka , wszystkie fotele w pokoju uciekając od pól elektromagnetycznych którym byli permanentnie poddawani. W tej chwili, bez żadnych badań środowiskowych wprowadzono Wi-Fi oraz stacje przekaźnikowe telewizji i radiowe – właściwie w całych miastach, wszystkich. Znamy szpitale gdzie na dachu znajduje się stacja przekaźnikowa, znamy domy mieszkalne, znamy przedszkola. Przeciętnie w odległości 200 m od takiej stacji bazowej jest przekroczony poziom pól elektromagnetycznych wysokiej częstotliwości. To samo się dzieje w mieszkaniach. Jeżeli w domu istnieje Wi-Fi a sąsiedzi także mają no to norma jest niekiedy kilkanaście razy przewyższająca dopuszczalną. Poza tym normy skażenia amerykańskie są dużo niższe niż polskie. Stara teoria mówiąca, że pole elektromagnetyczne działa szkodliwie tylko przez wzrost temperatury jest fikcją literacką, już dawno to zostało obalone. Pole elektromagnetyczne przede wszystkim zmienia informacje w komórce i ta informacja powoduje skutki negatywnej choroby a efekt energetyczny jest tam na którymś miejscu dalej, czyli podam to na przykładzie. Włókna membrany słuchowej reagują, mogą się odchylić na szerokość jednego atomu, tak są czułe, natomiast próg bólowy to jest 1011 Wata czyli tyle razy większy musi być żebyśmy to poczuli jako ból i to samo jest z informacją podawaną w polu elektromagnetycznym. Wystarczy minimalne pole żeby zmienić formacje naszego genomu natomiast skutki odczujemy znacznie, znacznie później. Niewyspanie, jakieś zaburzenia senne nawet zaburzenia rytmu pracy serca mogą wystąpić na skutek stałego przebywania w określonym polu elektromagnetycznym i niestety przy dzisiejszym poziomie polskiej techniki nie mamy szans zwalczenia tego, bo by trzeba domy chronić na zasadzie klatki Faradaya. Czyli siateczką miedzianą otaczać ale takie dywany na przykład, które elektryzują się bardzo mocno były w sprzedaży zupełnie niedawno jeszcze i dopiero przeplatanie nicią miedzianą i uziemianie pozwalało spokojnie chodzić w tych mieszkaniach.
Typowe objawy oddziaływania stałego pola elektromagnetycznego to są ze strony układu nerwowego czyli: bóle głowy, zmiany produkcji pewnych hormonów czy enzymów – nadczynność albo niedoczynność danego narządu, potliwość rąk lub suchość, pękanie skóry to wszystko mogą być objawy spowodowane stałym narażeniem na pola elektromagnetyczne.
Duże znaczenia ma także oddziaływanie pól elektromagnetycznych na układ rozrodczy. Tak to dziwnie się składa, że większość panów, szczególnie młodych, nosi komórki na pasie lub w kieszeni. Niestety w bardzo bliskiej odległości znajdują się ich najważniejsze narządy czyli organy produkujące plemniki. Jeżeli organ taki zostanie poddany działaniu pola elektromagnetycznego przez długi okres czasu a to jest wiele godzin dziennie, to plemniki są niepełnowartościowe.”